counter
Стрічка новин
Вибрати все
21 Серпня
20 Серпня
Всі новини...

Під щасливою зіркою: гороскоп по дню, в який ви народилися

Під щасливою зіркою: гороскоп по дню, в який ви народилися

Число, в яке ви народилися, грає набагато важливішу роль, ніж багато хто думає. Від цього числа безпосередньо залежить ваша енергетика і її особливості, характер і темперамент. За датою народження можна передбачити долю, але це вже набагато тісніше пов'язано з наукою, що вивчає числа - нумерологією. Натальний гороскоп більше спрямований на аналіз конкретного дня, в який людина з'явилася на світ, зокрема, календарного числа.

1, 10,19 або 28 число

Ваша енергетика сильна і постійна, проте вона занадто непробивна. Це означає, що у вас можуть бути проблеми з навчанням, з засвоєнням інформації. Ви важко адаптуєте до серйозних змін в будь-якій сфері життя. У шлюбі ви надійні, рівно як і в дружбу, партнерстві. Особливість вашого мислення змушує багатьох людей вас поважати, а деяких - цуратися вас, але це не означає, що хтось вас любить, а хтось ні. Ви самі по собі, але тільки доти, поки не знайдете гідну людину для дружби або любові.

2, 11, 20, 29 число

Якщо ви народжені в одне з цих чисел, то вам варто задуматися про те, що для вас важливіше всього. Проблема правильної розстановки пріоритетів переслідує вас з самого дитинства, тому потрібно звернути на це увагу. Ви сильні в командній роботі. Найчастіше ви непосидючі й легковажні, але зате можете робити кілька справ одночасно. Ваше слабке місце - необачність. Ваші сильні риси - гнучкість і дипломатичність.

3, 12, 21 і 30 число

Люди, народжені в ці дні, можуть стати великими музикантами, письменниками, акторами з більшою ймовірністю, ніж будь-хто інший. Вам потрібно лише сказати собі, що ви можете зробити це, і заручитися підтримкою того, хто вірить в вас. За кожною людиною, народженою в один з цих чотирьох днів, ховається хтось інший. Без допомоги іншої особи шанси на успіх помітно знижуються. Ви ранимі, але можете бути подібні гігантській лавині, урагану.

4, 13, 22, 31 число

Ваша доля - це сім'я. Будьте поруч з тими, хто пов'язаний з вами кровними узами. Ви сильні в аналітиці, математики та вивченні іноземних мов. Ви неперевершений лідер, майстер психології і просто сильна особистість. Ваша енергетика не завжди стабільна, але у неї стільки сильних сторін, що ніяка хвилинна слабкість не може їх перекрити. Секрет полягає в позитивному мисленні.

5, 14, 23 число

Якщо ви народилися в один з цих днів, то ви воістину універсальні. Звичайно, у вас є і те, чого немає в інших. Йдеться про співчуття. Ви прекрасні психологи від народження, яким немає сенсу вивчати науку для того, щоб зрозуміти свого співрозмовника. З вас може вийти хороший викладач, але тільки не точних наук, тому що з цифрами у вас можуть бути проблеми.

6, 15, 24 число

Ви - лідер, але не думайте, що вам все буде сходити з рук. Необачні вчинки ви робите, мабуть, частіше, ніж інші, причому іноді навіть самі того не розуміючи. Ви педантичні і відповідально підходите до вирішення важливих завдань, але вам не вистачає тієї самої малої крупиці чуттєвості, яка потрібна для нормального спілкування з переважною більшістю людей. Ви надто замкнуті, коли потрібно зворотне. Ви - хороший аналітик.

7, 16, 25 число

У вас є тяга до пізнання невидимої частини світу - його енергетичної складової. Багато досвідчених психологів народжені саме 7, 16 або 25 числа будь-якого місяця. У натальному гороскопі такі люди відзначені як високодуховні, розвинені внутрішньо. Ви здатні зрозуміти будь-яку людину і розібратися в будь-якій ситуації. Що стосується енергетики, то у вас вона стабільна і досить висока.

8, 17, 26 число

Ви натура незвичайна, двоїста. З одного боку, ви задумуєтесь над питаннями філософського характеру, з іншого - часто відносите себе до чисто матеріальних особистостей. Світ для вас складається лише з добра і зла, тому ви не соромитеся ділити всіх оточуючих на поганих і хороших людей.

9, 18, 27 число

У вас потужна інтуїція і величезний потенціал для її розвитку. Протягом усього життя ви можете змінювати свої інтереси і правила, причому найкардинальнішим чином. Ви легковажні і динамічні, тому не затримуєтеся довго на одному місці. З вас може вийти відмінний мандрівник, вчений. Ви ерудовані і маєте чудову пам'ять. Источник.

Переглядів: 5506

Новини партнерів


Ще цікаве

Інші важливі новини і публікації
Збірник рок-гурту Eagles став найбільш продаваним в історії
Збірник рок-гурту Eagles став найбільш продаваним в історії
Асоціація звукозаписної індустрії Америки назвата збірник хітів американської рок-групи The Eagles таким, що п....
Любов не перемогла: Наречена померла за кілька хвилин до весілля
Любов не перемогла: Наречена померла за кілька хвилин до весілля
Китайський водій служби доставки з міста Чженчжоу Янг Фен підвіз дівчину на ім'я Сяо Хуї два роки тому і вони ....
Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 21 серпня
Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 21 серпня
Любовний гороскоп на 21 серпня 2018 підкаже Знакам Зодіаку, чого очікувати від себе і від свого партнера в цей....
Хоч штанами патріотка: в Мережі розкритикували новий стиль Лободи
Хоч штанами патріотка: в Мережі розкритикували новий стиль Лободи
Українська співачка Світлана Лобода, що переселилася в Росію, у в своєму Instagram опублікувала фото, де валья....
День, що наближує бажання: Найточніший гороскоп на 21 серпня для всіх знаків Зодіаку
День, що наближує бажання: Найточніший гороскоп на 21 серпня для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 21 серпня 2018 віщує всім Знакам Зодіаку дуже вдалий і насичений день У цей день люди стануть біль....
більше матеріалів
/-0,34105801582336-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top