counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Грудня
17 Грудня
Всі новини...

Під щасливою зіркою: гороскоп по дню, в який ви народилися

Під щасливою зіркою: гороскоп по дню, в який ви народилися

Число, в яке ви народилися, грає набагато важливішу роль, ніж багато хто думає. Від цього числа безпосередньо залежить ваша енергетика і її особливості, характер і темперамент. За датою народження можна передбачити долю, але це вже набагато тісніше пов'язано з наукою, що вивчає числа - нумерологією. Натальний гороскоп більше спрямований на аналіз конкретного дня, в який людина з'явилася на світ, зокрема, календарного числа.

1, 10,19 або 28 число

Ваша енергетика сильна і постійна, проте вона занадто непробивна. Це означає, що у вас можуть бути проблеми з навчанням, з засвоєнням інформації. Ви важко адаптуєте до серйозних змін в будь-якій сфері життя. У шлюбі ви надійні, рівно як і в дружбу, партнерстві. Особливість вашого мислення змушує багатьох людей вас поважати, а деяких - цуратися вас, але це не означає, що хтось вас любить, а хтось ні. Ви самі по собі, але тільки доти, поки не знайдете гідну людину для дружби або любові.

2, 11, 20, 29 число

Якщо ви народжені в одне з цих чисел, то вам варто задуматися про те, що для вас важливіше всього. Проблема правильної розстановки пріоритетів переслідує вас з самого дитинства, тому потрібно звернути на це увагу. Ви сильні в командній роботі. Найчастіше ви непосидючі й легковажні, але зате можете робити кілька справ одночасно. Ваше слабке місце - необачність. Ваші сильні риси - гнучкість і дипломатичність.

3, 12, 21 і 30 число

Люди, народжені в ці дні, можуть стати великими музикантами, письменниками, акторами з більшою ймовірністю, ніж будь-хто інший. Вам потрібно лише сказати собі, що ви можете зробити це, і заручитися підтримкою того, хто вірить в вас. За кожною людиною, народженою в один з цих чотирьох днів, ховається хтось інший. Без допомоги іншої особи шанси на успіх помітно знижуються. Ви ранимі, але можете бути подібні гігантській лавині, урагану.

4, 13, 22, 31 число

Ваша доля - це сім'я. Будьте поруч з тими, хто пов'язаний з вами кровними узами. Ви сильні в аналітиці, математики та вивченні іноземних мов. Ви неперевершений лідер, майстер психології і просто сильна особистість. Ваша енергетика не завжди стабільна, але у неї стільки сильних сторін, що ніяка хвилинна слабкість не може їх перекрити. Секрет полягає в позитивному мисленні.

5, 14, 23 число

Якщо ви народилися в один з цих днів, то ви воістину універсальні. Звичайно, у вас є і те, чого немає в інших. Йдеться про співчуття. Ви прекрасні психологи від народження, яким немає сенсу вивчати науку для того, щоб зрозуміти свого співрозмовника. З вас може вийти хороший викладач, але тільки не точних наук, тому що з цифрами у вас можуть бути проблеми.

6, 15, 24 число

Ви - лідер, але не думайте, що вам все буде сходити з рук. Необачні вчинки ви робите, мабуть, частіше, ніж інші, причому іноді навіть самі того не розуміючи. Ви педантичні і відповідально підходите до вирішення важливих завдань, але вам не вистачає тієї самої малої крупиці чуттєвості, яка потрібна для нормального спілкування з переважною більшістю людей. Ви надто замкнуті, коли потрібно зворотне. Ви - хороший аналітик.

7, 16, 25 число

У вас є тяга до пізнання невидимої частини світу - його енергетичної складової. Багато досвідчених психологів народжені саме 7, 16 або 25 числа будь-якого місяця. У натальному гороскопі такі люди відзначені як високодуховні, розвинені внутрішньо. Ви здатні зрозуміти будь-яку людину і розібратися в будь-якій ситуації. Що стосується енергетики, то у вас вона стабільна і досить висока.

8, 17, 26 число

Ви натура незвичайна, двоїста. З одного боку, ви задумуєтесь над питаннями філософського характеру, з іншого - часто відносите себе до чисто матеріальних особистостей. Світ для вас складається лише з добра і зла, тому ви не соромитеся ділити всіх оточуючих на поганих і хороших людей.

9, 18, 27 число

У вас потужна інтуїція і величезний потенціал для її розвитку. Протягом усього життя ви можете змінювати свої інтереси і правила, причому найкардинальнішим чином. Ви легковажні і динамічні, тому не затримуєтеся довго на одному місці. З вас може вийти відмінний мандрівник, вчений. Ви ерудовані і маєте чудову пам'ять. Источник.

Новини партнерів
Загрузка...Ще цікаве

Інші важливі новини і публікації
В Аргентині зупинили похорон через дивні звуків з труни
В Аргентині зупинили похорон через дивні звуків з труни
В Аргентині родичі зупинили церемонію похорону 65-річної жінки через дивні звуки, схожі на стогони, які долина....
Коли до Нового року два тижні: в Одесі побилися Діди Морози (18+)
Коли до Нового року два тижні: в Одесі побилися Діди Морози (18+)
Бійка чоловіків, переодягнених у костюми Діда Мороза, сталася на вулиці Дерибасівській в Одесі, повідомляють м....
Ви не впізнаєте. Кім Кардашьян здивувала підлітковим фото в бікіні
Ви не впізнаєте. Кім Кардашьян здивувала підлітковим фото в бікіні
Американська зірка реаліті-шоу Кім Кардашян поділилася з підписниками Instagram архівними фото з сестрою Кортн....
Вперше чоловік. В Vogue UA знайшли заміну головному редактору, що крала чужі тексти
Вперше чоловік. В Vogue UA знайшли заміну головному редактору, що крала чужі тексти
Головним редактором українського глянцю Vogue стане Філіп Власов, який в період старту бренду створив і очолюв....
Тищенка в трусах на очах у публіки виволокли з аквапарку
Тищенка в трусах на очах у публіки виволокли з аквапарку
Відомого ресторатора і ведучого "Нового каналу" Миколу Тищенка виволокли на очах у відпочиваючих в аквапарку H....
більше матеріалів
/-0,58666491508484-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top