counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Жовтня
21 Жовтня
Всі новини...

Як розпізнати людей з поганою енергетикою і чому вони небезпечні

Як розпізнати людей з поганою енергетикою і чому вони небезпечні

Уміння розпізнавати людину з негативною енергетикою  це безсумнівний плюс для всіх, хто хоче захистити себе від неприємностей. Спілкування з неправильними і небезпечними людьми є марною тратою дорогоцінного часу.

Щоб швидко очиститися від негативу після спілкування або перебування поруч з поганими людьми, використовуйте ефективну медитацію. Але найкраще заздалегідь розпізнати негативну людину, щоб не довелося витрачати час на позбавлення від наслідків.

Чому люди з негативною енергетикою небезпечні

Людей можна розділити на дві групи  на тих, у кого основною є негативна енергія, і на тих, хто в основному випромінює тільки позитив. Абсолютно всім потрібно спілкування з тими, хто випромінює добро. Кожна людина має потребу в позитивному заряді емоцій. Тих, хто і так позитивний, цей заряд може змусити рухатися вперед, а людям з негативною енергією це життєво необхідно в періоди застою.

Негативна енергія руйнівна для всіх. Якщо у людини переважає сила негативу, вона може заразити ним оточуючих. Це дуже небезпечно для тих, хто схильний до впливу оточення, адже є такі люди, які відчувають все з особливою силою. У них розвинена емпатія  здатність відчувати емоції на підсвідомому рівні. Якщо у вас вона виражена, то вам краще спілкуватися тільки з перевіреними людьми.

Негативні люди часто є енергетичними вампірами, хоча самі цього не розуміють. Вони живляться невдачами тих, хто знаходиться поруч з ними: їм стає краще, коли у всіх все погано. Більш того, вони провокують такі події. Є три надійних способи, які допоможуть вам захиститися від впливу негативної енергії. Пам'ятайте про те, що ви завжди можете убезпечити себе від руйнівних потоків.

Як дізнатися, що людина негативна

Розпізнати того, хто небезпечний для вас, не так вже й складно. Перше, на що слід звернути увагу, — ваші відчуття. Вони ніколи не обманюють, тому що інтуїція і шосте відчуття в такі моменти працюють на повну. Наприклад, до вас на роботу прийшла влаштовуватися людина. Вона успішно пройшла співбесіду, але ви вже підозрюєте, що вона вам не сподобається. Як тільки людина почне спілкуватися з вами, ви можете відчути себе немов не в своїй тарілці. Це вже і буде основна ознака негативної аури. Вона буде резонувати з вашим біополем, тому ви відчуєте дискомфорт.

Друга ознака — ви не можете знайти спільну мову. Навіть найдипломатичніші люди часто не можуть впоратися з натиском негативних особистостей. Спілкуватися з енергетичним вампіром або просто небезпечною людиною, яка має погану ауру, завжди складно. З ними не виходить або не хочеться бути чесними, не хочеться розкривати якісь таємниці. Фахівці відзначають, що іноді може здаватися, ніби така людина знає ваші секрети.

Третя ознака  чисто психологічна. Погані люди часто дуже активно намагаються всім сподобатися. Вони розуміють, що їм не вдасться завоювати любов оточуючих через свою енергетику, тому що всі відчувають присутність негативу. Ці люди відчайдушно намагаються бути настирливими і балакучими. Не робіть поспішних висновків, тому що серед таких людей є і ті, у кого енергетика творча. Якщо ви зустрічаєте володаря деструктивного біополя, то його спроби вам сподобатися будуть вас відштовхувати.

Остання ознака — напруженість. Наші енергетичні рецептори обдурити дуже складно, тому ми можемо з легкістю визначити настрій знайомої людини, яка щойно зайшла до кімнати або інше приміщення. Якщо людина заряджена негативом, агресією або вона хоче зробити щось погане, повітря навколо буде загострюватися. Вам буде здаватися, що зараз станеться щось погане.

Не забувайте про те, що негатив може народжуватися і всередині вас. Цьому сприяють негативні вірусні програми. Не накручуйте себе, коли все навколо і так погано. Намагайтеся якомога частіше думати про хороше, щоб налаштовуватися на позитивну хвилю. Хороші думки завжди призводять до появи удачі і хорошого настрою.

Новини партнерів
Загрузка...Ще цікаве

Інші важливі новини і публікації
У США готелі доплачують постояльцям за відмову від смартфона
У США готелі доплачують постояльцям за відмову від смартфона
Один з готелів Нью-Йорка запропонував своїм гостям взяти участь в акції Digital Detox, відмовившись від смартф....
Облисіла Волочкова добила шанувальників новою зачіскою
Облисіла Волочкова "добила" шанувальників новою зачіскою
Анастасія Волочкова показала своїм підписникам в Instagram нову зачіску Радикальні зміни в іміджі балерини спо....
Чоловік Поклонської зізнався, що весілля зіграли в придорожній дірі з поганою їжею
Чоловік Поклонської зізнався, що весілля зіграли в придорожній дірі з поганою їжею
У серпні цього року депутатка невизнаної в Україні Держдуми Наталія Поклонська раптово вийшла заміж за чиновни....
На дитячій фотографії розгледіли привид самурая
На дитячій фотографії розгледіли привид самурая
Канадець стверджує, що під час відпустки в Японії сфотографував привид самурая Чоловік упевнений в цьому, тому....
Що таємно бажають різні знака Зодіаку: правда розкрита
Що таємно бажають різні знака Зодіаку: правда розкрита
Будь-який зі знаків Зодіаку прагне до чогось певного і готовий заради своєї мети зробити абсолютно все Але що ....
більше матеріалів
/-0,65327191352844-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top