counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Серпня
17 Серпня
Всі новини...

Знаки Зодіаку, яким не можна довіряти великі суми грошей

Знаки Зодіаку, яким не можна довіряти великі суми грошей

Водолій
Водолії - натури творчі, тому питання фінансів просто не вписуються в сферу їх інтересів. Вони досить спокійно ставляться до матеріальних благ і рідко контролюють свої рахунки. Нерідко представники цього Знака здатні витратити всю виручку, філософськи розмірковуючи про те, що завтра зможуть заробити ще. Часто фінансове становище Водоліїв безпосередньо залежить від настрою, і непогані заробітки знову стають постійними. Однак представникам цього сузір'я не вистачає сили волі на те, щоб не витрачати свої заощадження на примхи, тому часто їх кишені виявляються порожні. Астрологи рекомендують Водоліям звернутися за допомогою до друга або партнера, який зможе контролювати їх витрати і тим самим запобігти нескінченному відтоку коштів.

Стрілець
Безтурботні Стрільці мало уваги приділяють своєму фінансовому становищу. Представники цього Знака Зодіаку звикли жити на широку ногу і буквально «смітити грошима», нерідко залишаючись без гроша в кишені до наступної зарплати. Щедрість Стрільців часом не знає меж: давши в борг, вони здатні забути про цю суму. Економія і планування для них часто виявляються порожнім звуком, тому Стрільцям просто необхідно навчитися раціонально витрачати зароблені кошти. Ще однією проблемою представників цього Знака є азарт, через якого вони можуть розлучитися з великими сумами в один момент. Стрільцям, як і Водоліям, потрібно перебувати поруч з людиною, яка навчить їх грамотно розпоряджатися фінансами.

Близнюки

Близнюки нерідко досягають успіху в справах, що стосуються фінансів, проте абсолютно не розуміють, куди зникають їхні заробітки. Характерні риси поведінки представників цього Знака - безглузді витрати, часті збиткові авантюри і непотрібні покупки, на які в підсумку йдуть величезні суми. Неорганізованість і небажання контролювати свій бюджет провокують безліч проблем, проте Близнюки невтомні і через деякий час знову забувають про те, що іноді непогано було б навчитися раціональної економії.

Терези
Терези найчастіше прагнуть знайти легкий спосіб заробити кошти. Представники цього Знака витрачають більше, ніж заробляють, хоча і намагаються іноді привести витрати до необхідного мінімуму. Терези рідко роблять вклади або зберігають заощадження на чорний день. Вони звикли витрачати гроші без оглядки на власний гаманець і тому часто займають у друзів, знайомих або вплутуються в довгострокову кредитну кабалу. Тяга до розкоші у Терезів також велика, тому вони здатні витратити незбагненну суму на прикрасу інтер'єру, причому вибирають речі не функціональні, а помітні і красиві. Терезам можна спробувати себе в сфері діяльності, яка принесе більший дохід, або просити близьких взяти витрати під свій контроль.

Діва
Діви, незважаючи на свою практичність, рідко здатні грамотно управляти фінансами. Вони можуть накопичити необхідну суму, але ціною серйозних позбавлень. Фінансовий успіх представників цього зодіакального сузір'я досягається надзвичайною економією і відмовою від будь-яких надмірностей. Для цього Дівам доводиться постійно контролювати себе, щоб не витратити зайвого. Однак спонтанні витрати трапляються і у Дів, коли вони втрачають хватку. Для досягнення матеріального благополуччя важливо не просто заробляти, але і знайти своє «місце під сонцем», яке буде приносити не тільки дохід, а й почуття морального задоволення, розповідає Словофраза.

Переглядів: 222

Новини партнерів


Ще цікаве

Інші важливі новини і публікації
8 ознак відносин, у яких немає майбутнього
8 ознак відносин, у яких немає майбутнього
Буває, партнерство розвалюється на очах, емоцій від людини нуль, радості теж, але ми наполегливо тримаємося за....
Співак Данко відмовився платити аліменти хворій на ДЦП доньці
Співак Данко відмовився платити аліменти хворій на ДЦП доньці
Співак Олександр Фадєєв, відомий під своїм сценічним псевдонімом Данко, відмовився платити аліменти своїй коли....
Вони про вас вже забули: знаки Зодіаку, які не страждають по колишнім
Вони про вас вже забули: знаки Зодіаку, які не страждають по колишнім
Якщо людина заподіяла вам біль, не дає вам рости і розвиватися або характеризується токсичною поведінкою, її, ....
Чи правда, що павині пір'я приносять невдачу
Чи правда, що павині пір'я приносять невдачу
Павичі уособлюють багато, наприклад хорошу погоду, щастя, безпеку і тд Вважається, що день може бути щасливим,....
Павуки, бульбашки і багато копійок: 8 містичних знаків, що передвіщають багатство
Павуки, бульбашки і багато копійок: 8 містичних знаків, що передвіщають багатство
Існує кілька вірних ознак того, що Всесвіт скоро пошле вам грошову винагороду Багато з них сягають корінням в ....
більше матеріалів
/-2,2695138454437-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top