ЧС-2018. Німеччина в меншості вириває перемогу над Швецією

24.06.2018, 14:10

У другому матчі другого туру групи F Чемпіонату світу-2018 збірна Німеччини у важкому матчі перемогла Швецію - 2: 1, і зберегла шанси на вихід у 1/8 фіналу турніру.

Матч почався з масованих атак німців, проте шведи непогано оборонялися і контратакували. Одна з таких контратак на 32-й хвилині завершилася голом. Классон подав з флангу в штрафну, де Тойвонен перекинув м'яч через голкіпера німців Нойєра.

На початку другого тайму німці відновили рівновагу, автором голу став Марко Ройс. Однак шведи продовжували тиснути, створюючи небезпеку біля воріт збірної Німеччини. В одному з таких моментів Боатенг грубо зіграв проти Берга і отримав другу жовту картку, Німеччина залишилася догравати матч у меншості.

Суддя додав до матчу п'ять хвилин, і збірна Німеччини показала свій чемпіонський характер, за кілька секунд до закінчення доданого часу Кроос обвідним ударом зі шрафного відправив м'яч у дальню дев'ятку воріт шведів.

Німеччина - Швеція 2:1. Гол: Ройс, 49, Кроос, 90 + 5 - Тойвонен, 32