counter
Стрічка новин
Вибрати все
21 Січня
20 Січня
Всі новини...

Знаки Зодіаку з найважчою долею

Знаки Зодіаку з найважчою долею

Доля випробовує на міцність абсолютно всіх. Але якщо у одних вона ділить життя на чорно-білі смуги, чергуючи злети і падіння, то у інших життєва дорога - суцільна чорна смуга перешкод без права перепочинку. Проблеми у таких людей розмножуються, як гриби після дощу, а випробування ростуть в геометричній прогресії. Яким же знакам Зодіаку дісталася найважча доля, і хто з них частіше за інших сперечається зі злочинницею-долею, намагаючись довести своє право на щастя?

Овни
Головна проблема, що ускладнює життя всім Овнам - це їхня категоричність на тлі схильності до перебільшення. Вони здатні роздувати незначні проблеми до вселенських масштабів, за якими не видно рішення, що лежать на поверхні. Таке ставлення до життя накочує біди сніжним клубком. Близькі та родичі не відразу поспішають на виручку Овнам, оскільки не раз стикалися з їхньою неконтрольованої агресією, яка доходить буквально до садизму.

Овни і самі страждають від свого руйнівного шаленства, що кидає їх у крайнощі - від гіпервідповідальності до самозречення. Вони не терплять, коли їм суперечать, рідко визнають свою неправоту і постійно прагнуть до самоствердження. Щоб налагодити «стосунки» зі своєю долею Овнам доведеться навчитися терпінню. Контроль власних емоцій і вчинків, вміння поступатися і вирішувати проблеми «холодної» головою значно спростять життя Овнам.

Близнюки
У Близнюків є дві серйозні перешкоди на шляху до щасливого життя - мінливість і схильність до фаталізму. Їхній настрій непідвладний логіці і закономірності, тому не всі хочуть мати з ними справу, побоюючись бути обдуреними. Близнюки роблять це не зі зла. Просто в якийсь момент вони в силу тільки їм відомих обставин змінюють своє рішення. Зазнаючи в результаті невдачі, вони не шукають корінь проблем у собі. Їм більше подобається думати, що так зірки зійшлися, і в усьому винна частка їх нещаслива.

Не сприяє успіху Близнюків і властивий їм егоцентризм. Світ, на їхню думку, повинен крутитися тільки навколо них. А якщо комусь від цього погано - що ж, це виключно їхні проблеми. Доля, як правило, розгортається до подібних зазнайок спиною, і щоб побачити її обличчя, Близнюкам доведеться вчитися брати відповідальність за своє життя у власні руки.

Раки
Щастю Раків заважає зайва обережність і схильність до бездіяльної мрійливості. Раки мають безліч позитивних якостей і багатий життєвий досвід, проте найчастіше цей багаж вони використовують не для розвитку і досягнення жаданих висот, а для кращого маскування від небезпек у власній «мушлі». Доля ж балує тих, хто безстрашно рухається до своєї мети і не боїться створених фантомів. Схильність Раків до глибокого песимістичного аналізу і ті самі «один крок вперед і два назад» завжди будуть тримати їх на задвірках життя.

Щоб стати улюбленцем долі Ракам доведеться скористатися приказкою, згідно з якою думати повинен кінь - у нього голова більша. Представникам знака варто впевненіше намічати цілі, активніше діяти і йти вперед без огляду на затишний і безпечний «панцир». Він, звичайно, захищає, але не тільки від проблем, а й від самого життя.

Терези
Терези все життя борються зі спокусою здаватися, а не бути. Вони дуже залежні від думки оточуючих, тому зроблять усе і підуть на будь-який обман, щоб заслужити похвалу, схвалення, захоплення і заохочення. Будучи в постійній готовності виправдовувати покладені очікування, Терези втрачають занадто багато творчої енергії, тому не здатні продукувати власні ідеї. Їм під силу лише втілювати і розвивати чужі задумки і проекти.

Терезам складно впоратися з безліччю вирощених комплексів, наслідком яких стає незнищенне почуття провини, невміння відмовляти, брак обов'язковості і нестійка воля. З таким набором складних якостей їм не вдається зловити хвилю удачі. Заслужити щастя у долі Терезам допоможе відмова від безлічі точок зору, вироблення власної думки і вміння ним користуватися для прийняття життєво важливих рішень.

Скорпіони
Свою долю Скорпіони роблять самі. Однак, не будучи шанувальниками легких шляхів, вони часто свідомо напрошуються на неприємності, оскільки щиро вважають, що щастя легким не буває. Скорпіони мають велику опірність до бід і дивовижну здатність воскресати з попелу. Тільки завдяки такій волі до життя доля вважає їх гідними суперниками. Однак від цього життя стає тільки войовничішим і складнішим.

Скорпіони не звикли прогинатися, навіть якщо цього вимагає сама доля - їхня упертість непохитна. До того ж вони індивідуалісти, що не зважають на думку натовпу. Невміння прогинатися під мінливий світ і є їхньою головною проблемою. Звичайно, часто цілеспрямованість і завзятість бика прокладають Скорпіонам шлях до перемоги, але часто доля без бою здає свої позиції тим, хто вміє вчасно поступатися і погоджуватися на розумний компроміс.

Риби
Корінь зла всіх Риб - метання між крайнощами. Одні з них схильні до меланхолії і уразливості від будь-яких проявів життя (як позитивних, так і негативних). Інші ж, навпаки, маючи нервову енергетичну натуру, живуть у постійному напруженому виснажливому бігу. Безперервна боротьба з випробуваннями долі часто призводить їх до морального і фізичного виснаження. Вони віддають всі сили, доводячи, своє право на щастя, і часто стають заручниками власного переконання, що чим більше будуть віддавати, тим більше заслужать у долі щастя. Тому, коли проблеми шикуються до них в чергу, вони щиро не розуміють, за що!

Звикаючи до потоку бід, Риби здатні бачити рок у будь-якій непередбаченій ситуації і впадати в паніку від всякої нісенітниці. Щоб доля перестала бути для Риб роком, їм варто звернутися всередину свого «Я», навчитися більше розуміти свою душу і перестати бути жертвами власного приниження.

Новини партнерів
Загрузка...Ще цікаве

Інші важливі новини і публікації
Бред Пітт закрутив роман з актрисою-вбивцею
Бред Пітт закрутив роман з актрисою-вбивцею
Голлівудський актор Бред Пітт зустрічається зі спекотною голлівудської блондинкою Шарліз Терон Як повідомляють....
Хто зі знаків Зодіаку зійдеться зі своїм колишнім коханим у 2019-му
Хто зі знаків Зодіаку зійдеться зі своїм колишнім коханим у 2019-му
2019-й буде багато в чому просто дивовижним роком, який піднесе більшості людей приголомшливі події Але особли....
У США чоловік вогнеметом розчистив сніг перед своїм будинком
У США чоловік вогнеметом розчистив сніг перед своїм будинком
Житель американського штату Вірджинія використовував побутовий вогнемет - потужну паяльну лампу - для прибиран....
Рішення багатьох приведуть до протилежного результату: Фінансовий гороскоп на тиждень з 21 по 27 січня
Рішення багатьох приведуть до протилежного результату: Фінансовий гороскоп на тиждень з 21 по 27 січня
Наступний тиждень - час, коли багато подій ув грошовому секторі матимуть одночасно і світлу, і темну сторону Ц....
Іншопланетянка як експерт з'явилася на американському ТБ
"Іншопланетянка" як експерт з'явилася на американському ТБ
Американець стверджує, що в ефірі каналу CNBC з'явилася банкір з фінансового холдингу «UBS Group AG» і вона - ....
більше матеріалів
/-1,1113929748535-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top