counter
Стрічка новин
Вибрати все
14 Серпня
Всі новини...

Замовляйте у Всесвіту бажання в Молодик: Місячний календар на 13 червня 2018 року

Замовляйте у Всесвіту бажання в Молодик: Місячний календар на 13 червня 2018 року

13 червня 2018 року останній день місяця за місячним календарем, а вже ввечері відбудеться Молодик в Близнюках.
13 червня 2018 року Місяць буде знаходитися в Знаку Близнюки, триватиме 29 місячний день - найпохмуріший і небезпечний період в Місячному календарі. Місячний період підійшов до кінця, час очищатися і підводити підсумки прожитого періоду.

13 червня 2018 року о 22:43 в 22°44' Близнюків відбудеться Молодик

29 місячний день 13 червня 2018
З 13 червня 2018 3:52 по 13 червня 2018 22:43

Символ дня: Спрут

Мета дня: очиститися від негативу і накопиченого вантажу, підвести підсумки місячного місяця, відпочити.

Закладка думок: я відпускаю всі важкі думки і залишаю своє минуле позаду. Сьогодні я знаходжу легкість і свободу.

29 місячний день - найпохмуріший і найважчий період у всьому місячному календарі. Сьогодні Місяць повністю покинув небо, і ми залишилися без його захисту і підтримки. Енергетичний ресурс і сили зараз закінчуються, тому потрібно намагатися не витрачати їх даремно. У 29 місячну добу зростає вплив темних сил на землі, і, як правило, хорошим людям в цей день особливо важко.

Сьогодні рекомендується менше спілкуватися, спостерігається масова напруженість і дратівливість. Багатьох людей, крім цього, відвідують страхи, тривога, паніка, може затягнути в депресію. Уникайте конфліктів і сварок, не перенапружуйтеся в цей день, намагайтеся прожити його спокійно і тихо.

Добре в 29 день Місяця залишитися вдома, займатися очищенням простору і себе, можна використовувати вдома свічки і святу воду. Перед сном бажано прийняти душ, щоб змити з себе негативну енергетику дня.

Уникайте темних місць, підозрілих людей - сьогодні збільшується ймовірність крадіжок та нападів.
29 місячна доба не призначена для подорожей. Також в жодному разі не можна нічого планувати або починати. Сьогодні ми підводимо підсумки прожитого місяця за місячним календарем і позбавляємося від всього непотрібного і віджилого.

Фізичні навантаження і спорт рекомендується скасувати.
В їжі найкраще віддати перевагу злаковим і молочним продуктам.
Енергетична практика і засіб для лікування в 29 місячну добу - це пекти і їсти домашній хліб або пироги.
 
Ритуал очищення:
Можете запалити свічки, включити медитативну музику. Прийміть зручне положення лежачи, розслабтеся, порахуйте від 10 до 1. Уявіть, як ваше тіло повністю розслабляється: ваші ноги, руки, спина, голова, всі частини тіла стають важкими, напруга залишає вас.

Ви відчуваєте, як темні потоки енергії збираються з усього тіла і залишають вас через кінчики пальці рук і ніг. Ви вдихаєте світлі потоки чистої енергії любові і видихаєте темні потоки негативу. Зробіть 10 вдихів і 10 видихів. Відчуйте, як з вас повністю виходить накопичений негатив, вам стає легко і приємно.

Повільно порахуйте від 1 до 10 і відкрийте очі.

Після ритуалу на очищення від накопиченого негативу корисно прийняти душ і відразу лягти спати.

Афірмації на глибоке очищення:
Я з легкістю видихаю весь тягар накопичених мною емоцій і переживань. Я відчуваю, як значний тягар спадає з моїх плечей, і розправляю свою спину.

Я довго носив (ла) з собою свої печалі і проблеми, довго мучився (мучилася) сумнівами. Але тепер я хочу просто відпустити це все і віддати своє життя в руки Бога.

Я збирав (ла) образи і гіркоти, мені було страшно, неприємно і боляче, і я ніколи не буду закривати очі на це. Я пам'ятаю, що тільки проживши до кінця, можна відпустити. Тому я дозволяю собі прожити це прямо зараз. Я не соромлюся свого розчарування, злості, сліз, образи і відчаю. Я просто вихлюпую це все зараз, щоб не нести з собою в завтрашній день.

Ніякі проблеми не варті мого життя, ніякі переживання не повинні забрати у мене право на радість. Я знову видихаю і з легкістю залишаю все це в минулому.

Я відпускаю все, що у мене не вийшло, я віддаю минулому всіх, хто не захотів зі мною бути чи не підтримав мене. Я просто залишаю свій біль і образи там, позаду себе.

Я розумію, що тільки дозволивши собі бути собою і прийнявши себе повністю, можна пробачити самого себе (саму себе). І я прощаю себе. Я дозволяю собі бути собою, проявляти себе, помилятися, падати і знову вставати. Але найголовніше - я дозволяю собі абсолютно не переживати з цього приводу, не картати себе і не думати про це. Це все було моїм життям, в цьому всьому був (ла) я. І це теж прекрасно.

Я очищаюся глибоко, сильно, я відчуваю, як весь негатив і все тяжкості спускаються по моєму тілу від верхівки до кінчиків пальців рук і ніг і залишають мене. На їх місці залишається порожнеча і легкість.

Прямо зараз я повністю розслабляюся і видихаю з себе все, що накопичилося. Я звільняю місце для прекрасного майбутнього. Я відчуваю легкість в душі, в тілі, в голові. Моє життя тільки починається в цю хвилину, я йду в майбутнє з легкістю і чистотою.

1 місячний день 13 червня 2018
З 13 червня 2018 22:43 за 14 червня 2018 4:3

Символ дня: Свічка, Лампада

Мета дня: почати все з чистого аркуша, залучити в своє життя виконання бажань, вплинути на свою долю.

Закладка думок: я творю свою реальність, сьогодні я залучаю в своє життя любов, щастя й удачу. Моє життя щасливе і наповнене.

В 1 місячний день Місяць ще не видно на небі і енергетика доби ще досить слабка. Це початок нового місячного циклу і сьогодні можна закласти фундамент своєї мети на весь прийдешній місяць.

В 1 місячну добу важливо в першу чергу позбутися всього віджилого і непотрібного, щоб воно залишилося в минулому, як на ментальному, так і на матеріальному рівні. Сьогодні ще не варто починати нові справи, тому що енергія Місяця дуже слабка і ресурсу для починань поки мало.

Рекомендується присвятити день плануванню і «замовленню» у Всесвіті всього, що Ви хочете бачити в своєму житті. Всі думки, слова і вчинки першого місячного дня є свого роду настроєм на весь місячний період.

«Як корабель назвеш, так він і попливе», - це прислів'я про 1 місячну добу. Це найефективніший час для того, щоб мріяти і ставити цілі на найближчий місячний період.

Можна створювати списки бажань, Карту Бажань, ставити перед собою цілі, мріяти і планувати майбутнє.
Це найвдаліший день для початку дієти, занять спортом, здорового способу життя.
Рекомендується більше відпочивати і очищати організм.
День тихий, спокійний, важливо не перевантажувати, наповнюватися енергією і натхненням для подальших звершень.
Стрижка та фарбування волосся 13 червня 2018
Стрижка 13 червня 2018 року може залучити нещастя і небезпеку, тому що вона зменшує рівень захисту людини. Краще утриматися від стрижки волосся в цей день.

Фарбувати волосся 13 червня 2018 року також ще небажано, оскільки це негативно позначиться і на зовнішності і на житті в цілому. Можна накликати неприємності в своє життя.

Що означають сни 13 червня 2018 роки?
Сни 13 червня 2018 року можуть бути як віщими, так і ні. Це залежить від того, коли приснився сон. Якщо ви побачили сновидіння до 13 червня 3:52, то він віщий і його можна тлумачити. Це сновидіння вказує на гармонію або її відсутність у вашому житті. Сприятливо бачити світлі добрі сни в цей день.

Сни, які наснилися після 13 червня 3:52, не варто ніяк тлумачити. Ці сни не віщі і не несуть в собі ніякої важливої ​​інформації. Сни цієї ночі служать очищенням, вони можуть бути жахливими і похмурими, але, як правило, не збуваються.

Що саджати 13 червня 2018 року?
Сухий і безплідний період, який підходить для видалення порослі, пагонів, прополки, обробки грунту і боротьби з шкідниками. Насіння, посіяні в ці дні, дають повільний, недружний, урожай. Можна садити тільки рослини, які мають вуса (суниця, полуниця, огірки, горох), вони дадуть хороший урожай. У цей період сприятливо збирати лікарські трави. Можна готувати компост і зрізати і садити будь-які квіти. Поливати всі рослини небажано, так як можуть загнити коріння.

Переглядів: 1456

Новини партнерів


Ще цікаве

Інші важливі новини і публікації
Кращі друзі мурах - діаманти. Відео з маленьким злодієм коштовностей стало вірусним
Кращі друзі мурах - діаманти. Відео з маленьким злодієм коштовностей стало вірусним
Відео з тим, як маленький мураха краде діамант стало вірусним, і всього за три дні набрало більше 1,3 млн пере....
Заморочать голову і розіб'ють серце: Найскладніші жінки Зодіаку
Заморочать голову і розіб'ють серце: Найскладніші жінки Зодіаку
Жінки цих Знаків Зодіаку — найскладніші натури, секрети яких неможливо розгадати Представниці цих Знаків Зодіа....
Шаман розповів, як виглядають знаки долі для кожного Знака Зодіаку
Шаман розповів, як виглядають знаки долі для кожного Знака Зодіаку
Сузір'я Зодіаку завжди прагнуть передати нам послання, виконавши які життя стане краще Часом ми самі приймаємо....
Чому розумні люди не сплять ногами до дверей. Головні повір'я
Чому розумні люди не сплять ногами до дверей. Головні повір'я
Що ви чули про «забобони»? Це коли щось зі звичного вам виявляється не можна робити Чому? Це прикмети, в які х....
Труси до пахв: Нове фото Каменських в купальнику насмішило фанатів
Труси до пахв: Нове фото Каменських в купальнику насмішило фанатів
Українська співачка Настя Каменських в Instagram виклала кілька знімків з Італії, де відпочиває з репером Пота....
більше матеріалів
/-0,61329102516174-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top