counter
Стрічка новин
Вибрати все
20 Січня
19 Січня
Всі новини...

Замовляйте у Всесвіту бажання в Молодик: Місячний календар на 13 червня 2018 року

Замовляйте у Всесвіту бажання в Молодик: Місячний календар на 13 червня 2018 року

13 червня 2018 року останній день місяця за місячним календарем, а вже ввечері відбудеться Молодик в Близнюках.
13 червня 2018 року Місяць буде знаходитися в Знаку Близнюки, триватиме 29 місячний день - найпохмуріший і небезпечний період в Місячному календарі. Місячний період підійшов до кінця, час очищатися і підводити підсумки прожитого періоду.

13 червня 2018 року о 22:43 в 22°44' Близнюків відбудеться Молодик

29 місячний день 13 червня 2018
З 13 червня 2018 3:52 по 13 червня 2018 22:43

Символ дня: Спрут

Мета дня: очиститися від негативу і накопиченого вантажу, підвести підсумки місячного місяця, відпочити.

Закладка думок: я відпускаю всі важкі думки і залишаю своє минуле позаду. Сьогодні я знаходжу легкість і свободу.

29 місячний день - найпохмуріший і найважчий період у всьому місячному календарі. Сьогодні Місяць повністю покинув небо, і ми залишилися без його захисту і підтримки. Енергетичний ресурс і сили зараз закінчуються, тому потрібно намагатися не витрачати їх даремно. У 29 місячну добу зростає вплив темних сил на землі, і, як правило, хорошим людям в цей день особливо важко.

Сьогодні рекомендується менше спілкуватися, спостерігається масова напруженість і дратівливість. Багатьох людей, крім цього, відвідують страхи, тривога, паніка, може затягнути в депресію. Уникайте конфліктів і сварок, не перенапружуйтеся в цей день, намагайтеся прожити його спокійно і тихо.

Добре в 29 день Місяця залишитися вдома, займатися очищенням простору і себе, можна використовувати вдома свічки і святу воду. Перед сном бажано прийняти душ, щоб змити з себе негативну енергетику дня.

Уникайте темних місць, підозрілих людей - сьогодні збільшується ймовірність крадіжок та нападів.
29 місячна доба не призначена для подорожей. Також в жодному разі не можна нічого планувати або починати. Сьогодні ми підводимо підсумки прожитого місяця за місячним календарем і позбавляємося від всього непотрібного і віджилого.

Фізичні навантаження і спорт рекомендується скасувати.
В їжі найкраще віддати перевагу злаковим і молочним продуктам.
Енергетична практика і засіб для лікування в 29 місячну добу - це пекти і їсти домашній хліб або пироги.
 
Ритуал очищення:
Можете запалити свічки, включити медитативну музику. Прийміть зручне положення лежачи, розслабтеся, порахуйте від 10 до 1. Уявіть, як ваше тіло повністю розслабляється: ваші ноги, руки, спина, голова, всі частини тіла стають важкими, напруга залишає вас.

Ви відчуваєте, як темні потоки енергії збираються з усього тіла і залишають вас через кінчики пальці рук і ніг. Ви вдихаєте світлі потоки чистої енергії любові і видихаєте темні потоки негативу. Зробіть 10 вдихів і 10 видихів. Відчуйте, як з вас повністю виходить накопичений негатив, вам стає легко і приємно.

Повільно порахуйте від 1 до 10 і відкрийте очі.

Після ритуалу на очищення від накопиченого негативу корисно прийняти душ і відразу лягти спати.

Афірмації на глибоке очищення:
Я з легкістю видихаю весь тягар накопичених мною емоцій і переживань. Я відчуваю, як значний тягар спадає з моїх плечей, і розправляю свою спину.

Я довго носив (ла) з собою свої печалі і проблеми, довго мучився (мучилася) сумнівами. Але тепер я хочу просто відпустити це все і віддати своє життя в руки Бога.

Я збирав (ла) образи і гіркоти, мені було страшно, неприємно і боляче, і я ніколи не буду закривати очі на це. Я пам'ятаю, що тільки проживши до кінця, можна відпустити. Тому я дозволяю собі прожити це прямо зараз. Я не соромлюся свого розчарування, злості, сліз, образи і відчаю. Я просто вихлюпую це все зараз, щоб не нести з собою в завтрашній день.

Ніякі проблеми не варті мого життя, ніякі переживання не повинні забрати у мене право на радість. Я знову видихаю і з легкістю залишаю все це в минулому.

Я відпускаю все, що у мене не вийшло, я віддаю минулому всіх, хто не захотів зі мною бути чи не підтримав мене. Я просто залишаю свій біль і образи там, позаду себе.

Я розумію, що тільки дозволивши собі бути собою і прийнявши себе повністю, можна пробачити самого себе (саму себе). І я прощаю себе. Я дозволяю собі бути собою, проявляти себе, помилятися, падати і знову вставати. Але найголовніше - я дозволяю собі абсолютно не переживати з цього приводу, не картати себе і не думати про це. Це все було моїм життям, в цьому всьому був (ла) я. І це теж прекрасно.

Я очищаюся глибоко, сильно, я відчуваю, як весь негатив і все тяжкості спускаються по моєму тілу від верхівки до кінчиків пальців рук і ніг і залишають мене. На їх місці залишається порожнеча і легкість.

Прямо зараз я повністю розслабляюся і видихаю з себе все, що накопичилося. Я звільняю місце для прекрасного майбутнього. Я відчуваю легкість в душі, в тілі, в голові. Моє життя тільки починається в цю хвилину, я йду в майбутнє з легкістю і чистотою.

1 місячний день 13 червня 2018
З 13 червня 2018 22:43 за 14 червня 2018 4:3

Символ дня: Свічка, Лампада

Мета дня: почати все з чистого аркуша, залучити в своє життя виконання бажань, вплинути на свою долю.

Закладка думок: я творю свою реальність, сьогодні я залучаю в своє життя любов, щастя й удачу. Моє життя щасливе і наповнене.

В 1 місячний день Місяць ще не видно на небі і енергетика доби ще досить слабка. Це початок нового місячного циклу і сьогодні можна закласти фундамент своєї мети на весь прийдешній місяць.

В 1 місячну добу важливо в першу чергу позбутися всього віджилого і непотрібного, щоб воно залишилося в минулому, як на ментальному, так і на матеріальному рівні. Сьогодні ще не варто починати нові справи, тому що енергія Місяця дуже слабка і ресурсу для починань поки мало.

Рекомендується присвятити день плануванню і «замовленню» у Всесвіті всього, що Ви хочете бачити в своєму житті. Всі думки, слова і вчинки першого місячного дня є свого роду настроєм на весь місячний період.

«Як корабель назвеш, так він і попливе», - це прислів'я про 1 місячну добу. Це найефективніший час для того, щоб мріяти і ставити цілі на найближчий місячний період.

Можна створювати списки бажань, Карту Бажань, ставити перед собою цілі, мріяти і планувати майбутнє.
Це найвдаліший день для початку дієти, занять спортом, здорового способу життя.
Рекомендується більше відпочивати і очищати організм.
День тихий, спокійний, важливо не перевантажувати, наповнюватися енергією і натхненням для подальших звершень.
Стрижка та фарбування волосся 13 червня 2018
Стрижка 13 червня 2018 року може залучити нещастя і небезпеку, тому що вона зменшує рівень захисту людини. Краще утриматися від стрижки волосся в цей день.

Фарбувати волосся 13 червня 2018 року також ще небажано, оскільки це негативно позначиться і на зовнішності і на житті в цілому. Можна накликати неприємності в своє життя.

Що означають сни 13 червня 2018 роки?
Сни 13 червня 2018 року можуть бути як віщими, так і ні. Це залежить від того, коли приснився сон. Якщо ви побачили сновидіння до 13 червня 3:52, то він віщий і його можна тлумачити. Це сновидіння вказує на гармонію або її відсутність у вашому житті. Сприятливо бачити світлі добрі сни в цей день.

Сни, які наснилися після 13 червня 3:52, не варто ніяк тлумачити. Ці сни не віщі і не несуть в собі ніякої важливої ​​інформації. Сни цієї ночі служать очищенням, вони можуть бути жахливими і похмурими, але, як правило, не збуваються.

Що саджати 13 червня 2018 року?
Сухий і безплідний період, який підходить для видалення порослі, пагонів, прополки, обробки грунту і боротьби з шкідниками. Насіння, посіяні в ці дні, дають повільний, недружний, урожай. Можна садити тільки рослини, які мають вуса (суниця, полуниця, огірки, горох), вони дадуть хороший урожай. У цей період сприятливо збирати лікарські трави. Можна готувати компост і зрізати і садити будь-які квіти. Поливати всі рослини небажано, так як можуть загнити коріння.

Новини партнерів
Загрузка...Ще цікаве

Інші важливі новини і публікації
Через що різні знаки Зодіаку втрачають свою справжню любов
Через що різні знаки Зодіаку втрачають свою справжню любов
Поняття справжнього кохання у людей сприймається по-різному Одні її підносять і боятися втратити, а інші - не ....
Свєто, розгубиш груди. Лобода показала відверте фото
"Свєто, розгубиш груди". Лобода показала відверте фото
Опальна співачка Світлана Лобода виступила в концертному залі Crocus City Hall в Москві і поділилася відвертим....
Живий Кен знову ліг під ніж, щоб зменшити собі обличчя
"Живий Кен" знову ліг під ніж, щоб зменшити собі обличчя
35-річний бразилець Родріго Альвес, який називає себе «живим Кеном», знову ліг під ніж На цей раз пластична о....
Прекрасний день для знайомств: любовний гороскоп на 19 січня
Прекрасний день для знайомств: любовний гороскоп на 19 січня
19 січня прекрасний день для знайомств і початку нових романтичних відносин - зірки схиляють до того, що все б....
Коли виплатив кредит. У Києві голий чоловік атакував супермаркет
"Коли виплатив кредит". У Києві голий чоловік атакував супермаркет
Повністю оголений чоловік шокував відвідувачів супермаркету "Сільпо" на столичній Шулявці, повідомляється в па....
більше матеріалів
/-0,74207997322083-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top