counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Червня
22 Червня
Всі новини...

Якими будуть жінки різних знаків Зодіаку в шлюбі

Якими будуть жінки різних знаків Зодіаку в шлюбі

Жінки різних Знаків Зодіаку абсолютно по-різному поводяться в шлюбі. Кожна жінка особлива і унікальна. У кожної є своя родзинка, своя краса, своя сила, своя мудрість. Представниці різних Знаків Зодіаку стають абсолютно різними дружинами. Ось як поводяться дружини різних Знаків Зодіаку.

Овен
Жінка Овен потребує тривалих стабільних відносинах і справжнього кохання. Дружина під цим Знаком Зодіаку ніколи не сумнівається в хороших якостях свого чоловіка і стає надійною супутницею для свого коханого. Найчастіше Овни вміло поєднують в собі роль дружини, кар'єристки і подруги, яка завжди підтримає і буде допомагати чоловікові знайти успіх. Але з жінкою цього Знака Зодіаку буде легко не кожному, оскільки ритм її життя дуже стрімкий і динамічний. Вона завжди оточена людьми, ніколи не сидить на одному місці і витрачає велику кількість енергії за день.

Телець
Жінка Телець висуває великі вимоги до свого майбутнього чоловіка, і сама стає для нього надійною опорою, прекрасною супутницею життя, доброю господинею і матір'ю його дітей. Вона прагне до матеріального благополуччя і її чоловік повинен зробити все для того, щоб їх сім'я жила на належному рівні. Дружина під цим Знаком Зодіаку ніколи не зачіпає почуття гідності чоловіка і завжди готова поступитися йому роллю головного в сім'ї. У той же час її внутрішній стрижень і впертість допомагають їй завжди поводитися гідно та м'яко впливати на свого чоловіка.

Близнюки
Жінки Близнюки стають прекрасними подругами і помічницями для своїх чоловіків, часто допомагають їм у всіх справах і цілях. Життя з Близнюками ніколи не стане нудним та одноманітним, оскільки ця жінка не звикла сидіти вдома і занурюватися в побут. Дружина під цим Знаком Зодіаку часто змушує ревнувати свого чоловіка, оскільки флірт і можливість отримати увагу сприймаються нею як невід'ємна частина спілкування з людьми.

Рак
Жінка Рак створює навколо себе відчуття тепла, затишку і комфорту. Вона стає дуже відданою, турботливою, уважною дружиною, але часто надто сильно прив'язується до свого чоловіка. В силу своєї емоційності Рак є непростою людиною, тому її чоловікові потрібно навчитися приймати мінливість її настрою. Крім того, раки не такі ніжні, як може здатися. Вона завжди стане опорою у важку хвилину і проявить силу в найскладніші моменти життя.

Лев
Жінка під Знаком Лев стає гордістю свого чоловіка, оскільки вона завжди прекрасна і вміє себе подати. Дружини під цим Знаком Зодіаку дуже доброзичливі, спокійні й добрі, вони вміють йти на компроміси, з ними комфортно спілкуватися. Єдине, що потрібно пам'ятати в стосунках з Левом - це те, що ні в якому разі не можна зачіпати її почуття власної гідності. Інакше з милого кошеня вона перетвориться в дратівливе, гнівливе і зарозуміле створіння.

Діва
Жінка Діва особливо довго і скрупульозно вибирає собі супутника життя. Представниці цього Знака Зодіаку віддаються чоловікові цілком і повністю і намагаються зробити його щасливим. Чоловікові Діви доведеться змиритися з життям в певних рамках, а також її звичкою постійно давати поради і все критикувати, в тому числі і його. До того ж, дружина Діва дуже скритна, вона не влаштовує сцен і скандалів, і не виставляє свої почуття напоказ. Доведеться здогадуватися, що у неї в душі.

Терези
Жінки Терези є по своїй натурі лідерами і люблять здобувати перемоги над чоловіками. У шлюбі жінка цього Знака Зодіаку стає делікатною, терплячою, благородною, доброзичливою партнеркою, яка завжди виглядає красиво і доглянуто. Дружина Терези прагне до комфортного і приємного життя, але при цьому не намагається звалити це все на чоловіка. Вона готова працювати задля досягнення спільних цілей і ніколи не перетворитися на просту домогосподарку.

Скорпіон
Жінка Скорпіон є дуже вимогливою і складною натурою, яка сповнена енергією і силою, але при цьому шукає собі ще більш сильного партнера. Чоловікові Скорпіона доведеться нелегко, так як вона потребує і цілісного і благородного партнера, якому зможе віддатися без залишку. Жінки цього Знака Зодіаку часто допомагають своїм чоловікам домогтися успіху в роботі, підвищити соціальний статус, зробити хорошу кар'єру.

Стрілець
Жінка Стрілець прагне до чесності, відкритості і дружнім відносинам у шлюбі, вона швидко згладжує конфлікти і спритно уникає сварок. Дружина Стрілець є дуже багатогранною натурою зі своїм цікавим, сповненим різноманітних захоплень і спілкування життям. Вона не дуже любить наводити порядок і не бажає загрузнути в рутині сімейного життя. Дружина Стрілець це в першу чергу подруга, з якою можна мати спільні інтереси, цілі, подорожувати, пізнавати цей світ.

Козеріг
Козеріг є вірною і відданою дружиною, яка підтримує амбіції чоловіка і сама прагне до успіху в роботі. Дім і родина є важливими складовими їх життя, але не головними. Козеріг прагне в першу чергу до матеріального благополуччя і гарного соціального статусу як для себе, так і для чоловіка. Вона не дуже емоційна і часто здається закритою і надто серйозною. Дім для неї - це місце, де можна просто відпочити і не намагатися підтримувати маску гарного настрою.

Водолій
Жінка Водолій не терпить ніяких обмежень і ніколи не підкориться своєму чоловікові. Представниця цього Знака Зодіаку є дуже делікатною, тактовною і може бути тільки в рівноправних відносинах, де немає головного і якихось правил. Водолій прагне до чесних, щирих відносин, вона вірна дружина і приємна супутниця життя. Але ця неординарна особистість ніколи не буде жити однією тільки сім'єю, оскільки робота і спілкування з багатьма людьми займають важливе місце в її житті.

Риби
Жінки Риби найчастіше вибирають собі благородних, романтичних, м'яких по характеру і дуже привабливих зовні чоловіків. Представниці цього Знака Зодіаку є добрими дружинами і щирими супутницями життя. Але їх егоїзм може гарненько зіпсувати відносини, оскільки Риби не володіють великим запасом енергії і не стануть віддаватися своєму чоловікові цілком і повністю. У шлюбі з цією жінкою завжди в центрі уваги знаходиться вона, і з цим потрібно змиритися.

Переглядів: 367

Новини партнерів

Загрузка...


Ще цікаве

Інші важливі новини і публікації
Найточніший Місячний календар на 23 червня 2018 року
Найточніший Місячний календар на 23 червня 2018 року
23 червня 2018 року дуже активний, енергійний і динамічний час за місячним календаремВ цей день Місяць буде зн....
Найточніший гороскоп на 23 червня 2018 для всіх Знаків Зодіаку
Найточніший гороскоп на 23 червня 2018 для всіх Знаків Зодіаку
Очікується дещо напружений і небезпечний період, тому гороскоп на 23 червня 2018 року радить Знакам Зодіаку бу....
Найточніший любовний гороскоп на 23 червня 2018 для всіх Знаків Зодіаку
Найточніший любовний гороскоп на 23 червня 2018 для всіх Знаків Зодіаку
Любовний гороскоп на 23 червня 2018 попереджає всіх Знаків Зодіаку про дуже небезпечний в плані конфліктів ден....
Ужгородський художник пальцями малює шедевральні картини за 2 хвилини
Ужгородський художник пальцями малює шедевральні картини за 2 хвилини
Вуличний художник Влад Андрєєв з Ужгорода малює фантастичні пейзажі за 2 -3 хвилини Замість пензликів він вико....
Бомба уповільненої дії: Тальк фірми Johnson & Johnson провокує рак
"Бомба уповільненої дії": Тальк фірми Johnson & Johnson провокує рак
Тисячі позовів, поданих проти компанії Johnson & Johnson і інших компаній, в яких стверджується, що їх тал....
більше матеріалів
/-0,70585513114929-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top