counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Серпня
14 Серпня
Всі новини...

Що потрібно кожному Знаку Зодіаку, щоб розбагатіти

Що потрібно кожному Знаку Зодіаку, щоб розбагатіти

До кожного Знаку Зодіаку багатство приходить по-різному. Комусь через творчість, комусь через інших людей, а хтось повинен старанно працювати, щоб розбагатіти. І найголовніше, що не кожен здогадується, як саме до нього можуть прийти гроші. Ось що потрібно кожному Знаку Зодіаку для того, щоб розбагатіти.

Овен
Овен — це людина ідей, яким подобається сам процес якоїсь діяльності і реалізації своїх планів. Цей Знак Зодіаку не боїться ризикувати, але гроші приходять до нього тільки тоді, коли він займається цілком реальними і відчутними цілями. Щоб розбагатіти, Овну потрібно з обережністю вкладати свої фінанси, залишаючи якусь кількість коштів у себе. Крім того, Овнам слід бути реалістами, коли мова йде про гроші. В такому випадку він буде тільки отримувати і перестане втрачати.

Телець
Телець спілкується з грошима на «ти». У нього є неперевершене чуття на гроші, яким його нагородила Венера. Він також знає, де взяти гроші, як їх легко заробити. У Тельця ніколи не виникає питань, як витратити свої заощадження, він робить це вільно і правильно. У Тельця гроші не припадають пилом в комірчині, вони у нього дихають і перетворюються в потрібні речі. Цей Знак Зодіаку може сміливо використовувати своє почуття грошей для того, щоб заробити.

Близнюки
Близнюки можуть багатьом видатися легковажними розтринькувачами, але це далеко не так. Цей Знак Зодіаку вельми запасливий і має схильність до накопичення грошей. Близнюкам, щоб розбагатіти і змусити рухатися в їхньому житті енергію грошей, потрібно вкладати їх в сім'ю і дійсно надійні стабільні справи. Гроші приходять до Близнюкам в певні місячні дні (Молодик або Повний місяць), тому представники цього Знака Зодіаку можуть дізнатися свої «грошові дні».

Рак
Як би Раки не любили скромне життя подалі від усіх, гроші приходять до них саме на керівних посадах або через славу. Цей Знак Зодіаку може довго залишатися в тіні і накопичувати свої невеликі заощадження, а може виявитися в центрі уваги і моментально розбагатіти. Тільки не кожен Рак витримає стільки уваги на собі, тому є представники Знака, які вважають за краще спокій і скромне, стабільне, більш безпече на їх погляд життя.

Лев
Як би царствені Леви не хотіли, щоб їм все діставалося легко і на блюдечку з блакитною облямівкою, на жаль, зірки приготували для них деякі випробування. Щоб розбагатіти, цьому Знаку Зодіаку потрібно багато і терпляче попрацювати. Втім, багато Левів вміють організувати все так, щоб під їх керівництвом працювали інші люди. Друга важлива умова для багатства Льва - він повинен вкладати більшу частину свого прибутку в розвиток справи, над якою він працює.

Діва
Діви найчастіше цілком і повністю занурюються в роботу і різні види заробітку. Цей Знак Зодіаку може забути про любов, радості життя, почуття в гонитві за грошима. А для вас є проста магічна формула: чим менше ви думаєте про гроші, тим легше і в більшій кількості вони до вас приходять. Дівам потрібно втілити в життя ідею постійного джерела доходу, так як вона не бачить сенсу в примітивному зароблянні і накопиченні невеликих коштів.

Терези
До Терезів гроші приходять через інших людей, а буває, що вони і самі не знають, звідки взялися ті чи інші фінанси. Цей Знак Зодіаку вміє множити гроші і щедро ними ділитися. Саме завдяки їх щедрості і любові до задоволень гроші приходять до них легко і швидко. Найчастіше Терези не тільки самі заробляють гроші, а й отримують їх від чоловіка чи жінки, родичів, партнерів по бізнесу.

Скорпіон
Скорпіон знає, відчуває і постійно вивчає потоки і енергію грошей. Цей Знак Зодіаку завжди намагається швидше позбутися від фінансів, точніше, пустити їх в оборот, щоб вони жили своїм вільним життям. Тільки Скорпіони знають все про гроші і вміють ризикувати як ніхто інший. Через руки Скорпіона може проходити велика кількість грошей, але всі вони транзитом рухаються далі, а він тільки отримує можливості, знання, досвід, свободу.

Стрілець
Стрілець любить фінансову стабільність, цей Знак Зодіаку може заробити, будучи на високій посаді і займаючи хорошу позицію на роботі. Стрілець завжди намагається йти вгору і ні кроку вниз. До грошей Стрілець відноситься з повагою, витрачає їх цілеспрямовано або віддає це право дружині. Багатство і прибуток Стрільця повністю залежить від підприємства, на якому він працює, тому йому слід вибирати собі місце з можливістю кар'єрного росту і підвищення зарплати.

Козеріг
Козеріг є занадто приземленим і раціональним, що часто заважає йому розбагатіти. Цьому Знаку Зодіаку потрібно повірити в щасливий випадок, а не тільки покладатися на власні сили. Тоді у нього з'явиться все - і гроші, і слава, і влада. Козерогам потрібно перестати боятися щось втратити і почати діяти вільно, незалежно і рішуче. Саме це є секретом успіху і процвітання вашого Знака Зодіаку.

Водолій
У Водолія дуже розпливчасте і поверхневе ставлення до грошей. Чужі гроші Водолій рахує точно і без всяких помилок, свої ж заощадження Водолій бачить немов у тумані. Для цього Знака Зодіаку є одна грошова прикмета - йому не варто ніколи нікому говорити, які він має достатки. Саме це вбереже вас від безлічі втрат і проблем. Водолій може спокійно займатися загальними грошима і тими, які йому не належать. Своїми ж він ніколи не навчиться розпоряджатися, але це для нього не так важливо.

Риби
Джерело багатства Риб - це втілені в життя їхні власні ідеї. Цей Знак Зодіаку може розбагатіти тільки в тому випадку, якщо буде діяти швидко і в ту ж хвилину схопить прибуток. Це не та людина, якій потрібно довго і болісно працювати заради гарного доходу. Рибам потрібно просто слухати свою геніальну інтуїцію, яка підкаже їм, де, в який момент і в якому напрямку потрібно зробити рішучий крок, піти на якусь справу або продати подорожче свою ідею.

Переглядів: 2177

Новини партнерів


Ще цікаве

Інші важливі новини і публікації
Приклад жінок, які радикально змінили імідж і стали ще красивішими
Приклад жінок, які радикально змінили імідж і стали ще красивішими
Літо - час радикальних змін у багатьох У кого в кар'єрі, у кого - в зовнішності, а у кого - в особистому житті
У Німеччині виявлено забуту ділянку Берлінської стіни
У Німеччині виявлено забуту ділянку Берлінської стіни
У столиці Німеччини змогли знайти ділянку Берлінської стіни, про яку просто забули 20-метрову конструкцію на о....
Як позбутися плям поту на одязі. 10 швидких способів врятувати одяг
Як позбутися плям поту на одязі. 10 швидких способів врятувати одяг
Влітку ця проблема особливо актуальна, але ви цілком можете впоратися з цим завданням, вдавшись до простих зас....
В устах їх - отрута: 5 найбільш уїдливих і глузливих знаків Зодіаку
В устах їх - отрута: 5 найбільш уїдливих і глузливих знаків Зодіаку
Уїдливі і єхидні люди, як правило, не переймаються тим, що можуть когось ранити своїми колючими коментарями Од....
Най-най знак Зодіаку: чим ви кращі або відрізняєтеся від інших
Най-най знак Зодіаку: чим ви кращі або відрізняєтеся від інших
Всі Знаки Зодіаку відрізняються один від одного У цьому немає ніяких сумнівів
більше матеріалів
/-0,78995704650879-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top