counter
Стрічка новин
Вибрати все
20 Жовтня
19 Жовтня
Всі новини...


Названі жіночі імена, які найбільше приваблюють чоловіків


Переглядів: 986


Названі жіночі імена, які найбільше приваблюють чоловіків

Звучання будь-якого імені, як музична мелодія, народжує в оточуючих ті чи інші почуття, які переносяться і на самого власника імені. Одні звучать напористо і твердо, як, наприклад, ім'я Володимир. Інші - напружено, треті - заворожуюче-сексуально. Це нескладно помітити, порівнявши між собою два імені, перше з яких стало еталоном жіночності - Мерилін Монро і Норма Бейкер. Норма звучить стримано, холоднувато і різкувато, а Мерилін - це легкість, чари і жіноча чарівність.

Примітно, що це ім'я носила одна і та ж дівчина, і її життя до і після зміни імені відрізняється як небо і земля. Справа в тому, що ім'я має особливу енергетику. Коли ми вимовляємо його, багато хто вже підсвідомо робить висновки про особливості особистості.

Ім'я жінки також може багато чого розповісти про її натуру, емоційність, темперамент та інші якості. Психологи вважають, що поєднання звуків в імені викликає певні емоції у оточуючих людей, відбивається і на самій людині, що володіє цим ім'ям.

Найбільш привабливими для чоловіків вважаються жіночі імена, які звучать мелодійно і м'яко. Але навіть якщо ваше ім'я звучить твердо і впевнено, як Олександра, його завжди можна пом'якшити зменшувально-пестливим Сашенька. Також особливою привабливістю володіють імена зі звуками, які надають слову якусь округлість.

Якщо у вашому імені присутні наступні звуки, то жінка має особливим шармом і сексуальністю:

Л - додає імені м'якість і говорить про стримувані, але бурхливі емоції.

М - говорить про глибокі почуття і переживання

М, Ц, С - вказують на азартність власниці імені

КС, Х - відображає спонтанну натуру і швидку реакцію

Я, Щ, Ш - говорить про загадковість жінки

Ж, ДЖ, НН, ЛЛ, ММ, ВВ - вказують на пристрасність жінки

АІ, ЕО, ІА та інші поєднання двох голосних властиві артистичним натурам

Ось і 15 жіночих імен, які вважаються найсексуальнішими для чоловіків:

Алла

Володарка імені Алла, як правило, відрізняється яскравою зовнішністю, сексуальністю, енергійністю, але певною імпульсивністю.

Ця жінка буде вірна тільки до тих пір, поки чоловік відповідає їй тим же. Хоча її не можна назвати дуже романтичною, вона вміє привернути увагу чоловіків. Вона впевнена в собі, навіть якщо не відрізняється сильною красою.

Вона ніколи не залишиться непоміченою, буде користуватися дорогими парфумами або зухвало одягатися. Алла пристрасна по натурі і тому шукає собі партнера такого ж сексуального, сильного і досвідченого.

Анжела

Анжела володіє особливою привабливістю, чуттєвістю і красивою фігурою. Кохання для неї невіддільне від пристрасті, а фізична близькість є вищим проявом любові.

Така жінка дуже популярна серед чоловіків, і у неї зазвичай багато шанувальників. Чоловікові, який потрапив у її сіті, складно піти, і він стає залежним від її чар. Анжела знає, де проявити чуйність, а де показати свою пристрасну натуру.

Її емоції природні, вона здатна на широкі жести і благородство. Все це дозволяє їй легко завойовувати серця чоловіків, хоча знайти свій ідеал їй буває дуже складно через суперечливі бажань.

Олена

Олена відрізняється неймовірною привабливістю і чарівністю. Вона досить врівноважена, і їй не властиво кидатися в крайності. Така жінка завжди прагне до досконалості і до всього прекрасного. Вона досить стримана, турботлива і при цьому намагається дивитися на все з оптимізмом.

Це щира натура, яку чоловіки вважають дуже привабливою. Багато шанувальників готові піти на багато що, щоб виконати всі його бажання. Любов Олени спокійна, і їй не знайомі сильні пристрасті, але своєю життєрадісністю їй вдається підкорити багатьох представників сильної статі.

Жанна

Жанна - жінка з сильним характером, чуттєва і імпульсивна. Коли вона любить, то готова піти на будь-які безрозсудні вчинки. Однак вона відрізняється мінливим настроєм і може з спокійною і врівноваженою стати владною і прямолінійною.

В інтимних стосунках вона може займати домінуючу позицію, однак знає, як при цьому не нав'язувати свою силу партнеру. Енергія Жанни здається невичерпною, багатьох чоловіків стомлює її наполегливість.

Ксенія

Ксенія відрізняється товариськістю і привабливістю. Вона дуже сприйнятлива, може бурхливо реагувати на якісь події або занадто близько брати до серця зауваження інших.

Коли вона поставила собі за мету, вона може бути дуже наполегливою і терплячою. В її особі ви знайдете прекрасного і відданого друга. Вона любить експериментувати, спонтанна, і їй чужі комплекси. Чоловіків підкорює її чарівність, чим вона вміло користується, коли потрібно. Ксенія досить часто закохується і весь час витає в хмарах, тому їй потрібен сильний і досвідчений партнер, який подарує їй захист.

Лілія

Лілія відрізняється примхливим, влюбливим і кокетливим характером. Вона людина настрою, чутлива і допитлива. У неї завжди багато шанувальників, але сама вона досить вимоглива у виборі партнера.

Вона вміло користується своїм жіночим шармом, іноді проявляючи слабкість, де потрібно, або пускаючи в хід посмішку або сльози. Чоловіки бачать у ній справжню жінку, яка потребує сильного плеча. Лілія потребує ласки і любові і шукає уважного партнера.

Лоліта

Лоліта має дуже ефектну зовнішність і особистість. При цьому за характером вона може бути досить стримана і делікатна. Всередині неї таїться велика сила, вона не боїться труднощів і намагається зберігати розсудливість. Вона може бути досить амбітною, незалежною і впевненою в собі. Лоліта завжди жадає нових вражень, прагне до розкоші і увазі.

Хоча Лоліта дуже затребувана у представників протилежної статі, її вимогливість може відлякати багатьох чоловіків. Часто до неї тягнуться тонкі і чутливі чоловіки, в той час як їй потрібен партнер з твердим характером.

Маріанна

Маріанна - це чарівна і емоційна жінка, яка легко домагається любові оточуючих людей. Завдяки товариськості і веселій вдачі вона часто досить рано виходить заміж. Вона завжди стежить за своєю зовнішністю, любить балувати себе покупками і модними речами.

У неї норовливий характер, і вона має гарячий темперамент, а часом любить посперечатися. Маріанна намагається стримувати свої емоції, хоча всередині неї кипить вулкан пристрасті. Вона знайде своє щастя з врівноваженим і досвідченим чоловіком.

Марина

Марина відрізняється честолюбством і високою думкою про себе. Ця жінка володіє дивний шармом і привабливістю, перед якими чоловіки не можуть встояти. Це сміливе, розумне створіння, яке не терпить обмежень і любить увагу.

З самої юності навколо неї завжди товпляться шанувальники, які готові боротися за її увагу. Сама вона закохується у красивих і відомих чоловіків, але щастя знайде зі спокійним партнером, який буде її забезпечувати. Іноді Марина схильна до самотності і може сильно переживати і страждати через будь-які перипетії долі.

Марія

Марія - це надійна, ніжна, але чутлива натура. Зовні ця жінка може здатися трохи відстороненою, але насправді, вона чуйна, турботлива і трохи імпульсивна.

Вона здатна постояти за себе, працьовита і заповзятлива. Також вона цінує свободу і не любить, коли її чомусь пов'язують. Марія знає, як утримати чоловіка, який їй подобається, а й сама людина швидко впадає в залежність від неї.

Наталя

Наталя відрізняється самолюбством і впертим характером. Вона буває занадто прямолінійна, не любить критики, але в той же час весела і доброзичлива по натурі.

Ця жінка чарівна і життєрадісна, і при цьому знає, коли застосувати ці якості. Чоловіка Наталя вибирає довго, готова розкритися тільки тому, кому довіряє, може відчувати його на міцність і перевіряє, наскільки він щирий. Наталя може взяти ініціативу в свої руки, чуйна до бажань партнера і вміє побудувати гармонійні відносини.

Ольга

Ольга - це емоційна натура, яка здатна відчувати сильні почуття. Водночас вона дуже сексуальна і чутлива, має високий інтелект і сильною волею.

Ця жінка приділяє увагу своєму зовнішньому вигляду, вміє красиво і стильно одягатися. Відносини вона переживає глибоко, тому може сильно страждати в разі розлучення.

Незважаючи на те, що у неї завжди є шанувальники, вона може постійно порівнювати їх зі своїм першим коханням, через що їм буде складно домагатися її почуттів у відповідь.

Світлана

Світлана відрізняється привабливістю, і багато чоловіків здатні розгледіти в ній родзинку, про яку вона сама може не здогадуватися. Ця жінка досить енергійна, добра, наполеглива і дипломатична. Вона буває обережна у відносинах, але досить самовіддана і ненав'язлива, коли знайде потрібну людину.

Світлана не шукає в чоловікові зовнішньої краси, а цінує досвідчених і пристрасних партнерів. Незважаючи на деяку недовірливість, їй подобається чоловіче увагу, без якого вона чахне.

Уляна

Уляна - справедлива, сильна і відкрита натура. Їй не властивий егоїзм або висока зарозумілість. Така жінка зберігає м'якість і ніжність, але буває час нерішуча. Для неї немислимо образити іншу людину, а її жіночність привертає багато чоловіків.

Вона має безліч творчих талантів і добре розвиненою уявою. Як правило, це власниці красивої і трохи таємничої зовнішності. За зовнішньою стриманістю в неї нерідко ховається ранима і чутлива натура.

Юлія

Юлія - ​​непостійна, енергійна і цілеспрямована жінка. Вона здатна відчувати всю гаму емоцій і досить велелюбна. Юлія довірлива, намагається бачити в інших хороше, не любить конфліктувати.

Ця жінка користується популярністю у протилежної статі, але в відносини вона готова вступити далеко не з кожним.

Її доброта привертає до неї безліч шанувальників, але Юлія може бути непостійна в своїх почуттях і може розлучитися з чоловіком, не озираючись.

До слова, багато хто зараз називає дітей іноземними іменами. Так ось, у минулому році інтернет-ресурс Baby Name Wizard шляхом голосування, проведеного серед десятків тисяч своїх читачів склав рейтинг найсексуальніших імен у світі.

У топ-10 найсексуальніших жіночих імен увійшли: Скарлетт, Ніколетт, Наталія, Анаїс, Пауліна, Алессандра, Шанель, Сорайя, Адріана і Джуліана.

У десятці найбільш еротичних чоловічих імен виявилися: Алессандро, Лоренцо, Ретт, Ромео, Матео, Димитрій, Дейн, Марчело, Данте, Ремі.

Она умело пользуется своим женским обаянием, иногда проявляя слабость, где нужно, или пуская в ход улыбку или слезы. Мужчины видят в ней настоящую женщину, которая нуждается в сильном плече. Лилия нуждается в ласке и любви и ищет внимательного партнера. 

Лолита

Лолита имеет очень эффектную внешность и личность. При этом по характеру она может быть достаточно сдержанная и деликатная. Внутри нее таится великая сила, она не боится трудностей и пытается сохранять благоразумие. Она может быть достаточно амбициозной, независимой и уверенной в себе. Лолита всегда жаждет новых впечатлений, стремится к роскоши и вниманию.

Хотя Лолита очень востребована у представителей противоположного пола, ее требовательность может отпугнуть многих мужчин. Часто к ней тянутся тонкие и чувствительные мужчины, в то время как ей нужен партнер с твердым характером.

Марианна

Марианна - это волшебная и эмоциональная женщина, которая легко добивается любви окружающих людей. Благодаря общительности и веселому нраву она часто довольно рано выходит замуж. Она всегда следит за своей внешностью, любит баловать себя покупками и модными вещами.

У нее строптивый характер, и она обладает горячим темпераментом, а порой любит поспорить. Марианна пытается сдерживать свои эмоции, хотя внутри нее кипит вулкан страсти. Она найдет свое счастье с уравновешенным и опытным мужчиной.

Марина

Марина отличается честолюбием и высоким мнением о себе. Эта женщина обладает удивительным шармом и привлекательностью, перед которыми мужчины не могут устоять. Это смелое, умное создание, которое не терпит ограничений и любит внимание.

С самой юности вокруг нее всегда толпятся поклонники, которые готовы сражаться за ее внимание. Сама она влюбляется в красивых и известных мужчин, но счастье найдет со спокойным партнером, который будет ее обеспечивать. Иногда Марина склонна к одиночеству, и может сильно переживать и страдать из-за каких-либо перипетий судьбы.

Мария

Мария - это надежная, нежная, но чувствительная натура. Внешне эта женщина может показаться немного отстраненной, но на самом деле, она чуткая, заботливая и немного импульсивная.

Она способна постоять за себя, трудолюбивая и предприимчивая. Также она ценит свободу и не любит, когда ее почему-то связывают. Мария знает, как удержать мужчину, который ей нравится, но и сам человек быстро впадает в зависимость от нее.  

Наталья

Наталья отличается самолюбием и упрямым характером. Она бывает слишком прямолинейна, не любит критики, но в то же время веселая и доброжелательная по натуре.

Эта женщина обаятельная и жизнерадостная, и при этом знает, когда применить эти качества. Мужчину Наталья выбирает долго, готова раскрыться только тому, кому доверяет, может испытывать его на прочность и проверяет, насколько он искренен. Наталья может взять инициативу в свои руки, чуткая к желаниям партнера и умеет построить гармоничные отношения.

Ольга

Ольга - это эмоциональная натура, которая способна испытывать сильные чувства. Наряду с этим она очень сексуальна и чувствительна, обладает высоким интеллектом и сильной волей.

Эта женщина уделяет внимание своему внешнему виду, умеет красиво и стильно одеваться. Отношения она переживает глубоко, поэтому может сильно страдать в случае развода.

Несмотря на то, что у нее всегда есть поклонники, она может постоянно сравнивать их со своей первой любовью, из-за чего им будет сложно добиваться ее ответных чувств.

Светлана

Светлана отличается привлекательностью, и многие мужчины способны разглядеть в ней изюминку, о которой она сама может не догадываться. Эта женщина довольно энергичная, добрая, настойчивая и дипломатичная. Она бывает осторожна в отношениях, но достаточно самоотверженная и ненавязчивая, когда найдет нужного человека.

Светлана не ищет в мужчине внешней красоты, а ценит опытных и страстных партнеров. Несмотря на некоторую недоверчивость, ей нравится мужское внимание, без которого она чахнет.

Ульяна

Ульяна - справедливая, сильная и открытая натура. Ей не свойственный эгоизм или высокое самомнение. Такая женщина сохраняет мягкость и нежность, но бывает время нерешительная. Для нее немыслимо обидеть другого человека, а ее женственность привлекает много мужчин.

Она обладает множеством творческих талантов и хорошо развитым воображением. Как правило, это обладательницы красивой и немного таинственной внешности. За внешней сдержанностью в нее нередко скрывается ранимая и чувствительная натура.

Юлия

Юлия - непостоянная, энергичная и целеустремленная женщина. Она способна чувствовать всю гамму эмоций и достаточно любвеобильная. Юлия доверчивая, старается видеть в других хорошее, не любит конфликтовать.

Эта женщина пользуется популярностью у противоположного пола, но в отношения она готова вступить далеко не с каждым.

Ее доброта привлекает к ней множество поклонников, но Юлия может быть непостоянна в своих чувствах, и может расстаться с мужем, не оглядываясь.

К слову, многие сейчас называют детей иностранными именами. Так вот в прошлом году интернет-ресурс Baby Name Wizard путем голосования, проведенного среди десятков тысяч своих читателей составил рейтинг самых сексуальных имен в мире.

В топ-10 самых сексуальных женских имен вошли: Скарлетт, Николетт, Наталия, Анаис, Паулина, Алессандра, Шанель, Сорайя, Адрианна и Джулиана.

В десятке самых эротичных мужских имен оказались: Алессандро, Лоренцо, Ретт, Ромео, Матео, Димитрий, Дэйн, Марчело, Данте, Реми.


Читайте АСН в Google News

Ще цікавеІнші важливі новини і публікації
Астрономи чекають падіння чергового великого астероїда на Землю
Астрономи чекають падіння чергового великого астероїда на Землю
Астероїд отримав назву 2018VP1, пише NYPost з посиланням на заяву відомого вченого Нілу де Грасса Тайсона, яке....
У Перу знайшли гігантський малюнок домашньої тварини: йому близько 2 тис. років
У Перу знайшли гігантський малюнок домашньої тварини: йому близько 2 тис. років
В Перу вчені виявили дуже древній малюнок кота Передбачається, що зображення домашньої тварини нанесли на скел....
Зеленський озвучив, коли знову введе жорсткий карантин: Буде дуже складно всім
Зеленський озвучив, коли знову введе жорсткий карантин: Буде дуже складно всім
Президент Володимир Зеленський готовий знову ввести жорсткий карантин, якщо добовий приріст хворих коронавирус....
При яких хворобах корисний зелений чай
При яких хворобах корисний зелений чай
Група дослідників з Китаю виявила, що зелений чай можна використовувати для клітинної терапії, в ході якої спе....
Симоньян побічно підтвердила розуміння присутності Росії на Донбасі, запропонувавши Лаврову ввести війська у відкриту
Симоньян побічно підтвердила розуміння присутності Росії на Донбасі, запропонувавши Лаврову ввести війська "у відкриту"
Одна з рупорів російської пропаганди, головний редактор Russia Today Маргарита Симоньян взяла велике інтерв'ю ....
більше матеріалів
Астрономи чекають падіння чергового великого астероїда на Землю
Астрономи чекають падіння чергового великого астероїда на Землю
Астероїд отримав назву 2018VP1, пише NYPost з посиланням на заяву відомого вченого Нілу де Грасса Тайсона, яке....
У Перу знайшли гігантський малюнок домашньої тварини: йому близько 2 тис. років
У Перу знайшли гігантський малюнок домашньої тварини: йому близько 2 тис. років
В Перу вчені виявили дуже древній малюнок кота Передбачається, що зображення домашньої тварини нанесли на скел....
Зеленський озвучив, коли знову введе жорсткий карантин: Буде дуже складно всім
Зеленський озвучив, коли знову введе жорсткий карантин: Буде дуже складно всім
Президент Володимир Зеленський готовий знову ввести жорсткий карантин, якщо добовий приріст хворих коронавирус....
При яких хворобах корисний зелений чай
При яких хворобах корисний зелений чай
Група дослідників з Китаю виявила, що зелений чай можна використовувати для клітинної терапії, в ході якої спе....
Симоньян побічно підтвердила розуміння присутності Росії на Донбасі, запропонувавши Лаврову ввести війська у відкриту
Симоньян побічно підтвердила розуміння присутності Росії на Донбасі, запропонувавши Лаврову ввести війська "у відкриту"
Одна з рупорів російської пропаганди, головний редактор Russia Today Маргарита Симоньян взяла велике інтерв'ю ....
більше матеріалів
/-0,93538498878479-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top