
На Донбасі вдвічі зросла кількість небойових втрат російських терористів. Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник.
Він зазначив, що, за даними Головного управління розвідки, зараз число небойових втрат серед бойовиків становить понад 50% від загальної кількості убитих і поранених. «Головним чином це пов'язано з низьким морально-психологічним станом противника, зокрема, внаслідок комплектування підрозділів колишніми ув'язненими і представниками маргінальних верств населення», - розповів Мотузяник.
Так, протягом доби від передозування наркотиками та зловживання алкоголем померли 3 бойовики, зокрема офіцер. Крім того, в результаті підриву на власному мінному полі загинув 1 бойовик, ще 2 отримали важкі поранення.