
У Києві спостерігається високий рівень накопичення і утримання шкідливих домішок у приземному шарі повітря. Про це повідомляється на офіційному сайті Головного управління санепідемслужби в м.Києві.
«Несприятливі метеорологічні умови (спека, слабкий вітер у приземному шарі) за прогнозом Гідрометцентру будуть в Києві впродовж 2—4 вересня 2015 року», — йдеться в повідомленні.
За даними Центральної геофізичної обсерваторії за 31 серпня, рівень забруднення діоксидом азоту досяг п'яти середньодобових ГДК (гранично допустимих концентрацій), і формальдегідом — 5—6 ГДК. Такою була ситуація в районі Бессарабської і Московської площ; проспектів Перемоги та Оболонського; вулиць Довженка, Попудренка, Лазо, Каунаській; бульвару Лесі Українки.